Следете нè на:

Фото

Не е проблем само бесот на Гатузо, играчите на Наполи имаат многу поголема грижа!

Очигледно кризата зема замав. Иако во Наполи демантираа дека дојде до проблеми меѓу играчите и Гатузо после поразот од Милан, италијанските медиуми тврдат дека е вистина...

Повеќе новости
Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Платени реклами