Следете нè на:

Фото

Победа со звукот на сирената (16 ФОТО)

  • 1174 прегледи

Избраниците на Брестовац беа под притисок во финишот, нацијата се „тресеше“, нервите пукаа од нервоза, арно ама се заврши во најдобар ред. Кирил Лазаров уште еднаш покажа зошто е најдоброто од Македонија, даде златен гол за победа со звукот на сирената и мирна вечер пред слободниот ден.

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Фото