Следете нè на:

Фото

Ванда Икарди се соблече за француско списание (ФОТО)

  • 947 прегледи

Ванда Икарди ги воодушеви своите милиони фанови на Инстаграм со фотографии на кои е сосема гола.

Една од најатрактивните жени на фудбалер , сопруга на Маоро Икарди , која е воедно и негова менаџерка и договори тој да игра на позајмица во ПСЖ, се соблече за француско списание.

View this post on Instagram

Buenas noches 🌙

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Фотографиите од снимањето ги сподели со своите 5,6 милиони фанови на Инстаграм.

View this post on Instagram

I b i z a 🇪🇸

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

View this post on Instagram

🐞

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Фото