Следете нè на:

Фудбал

„Ѓаволите“ ги договорија условите со Санчо, повеќегодишен договор и огромна плата!

Што ќе каже Борусија? Како што е веќе познато, Манчестер Јуанајтед го извести Дортмунд дека е спремен да ја зголеми својата понуда за Џејсон Санчо на...

Повеќе новости
Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Платени реклами