Следете нè на:

Кошарка

СЕЛЕКТИРАНИ 60. КОШАРКАР(К)И ЗА ГОДИШНИОТ НАЦИОНАЛЕН СПОРТСКИ КАМП

Кампот е дел од партнерскиот проект со ФИБА, насловен „Развој на играчи до 13 години” Изминатиот викенд, поточно на 19. јуни, во двете сали во Спортско...

Повеќе новости
Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Платени реклами