Следете нè на:

Останато

„Гробарите“ имале бункер на стадионот во кој ликвидирале непријатели!?

Полицијата во Белград уапси 19 лица припадници на криминална група предводена од водачот на навивачите на Партизан, Вељко Беливук. Според информациите од Србија, тие се обвинети за девет ликвидации...

Повеќе новости
Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Платени реклами