Следете нè на:

Ракомет

Брестовац: Ќе го победиме Чиле и ќе се пласираме во следната фаза

Селекторот на македонската ракометна репрезентација, Данило Брестовац на прес-конференцијата по дебаклот од Египет верува дека нашиот тим ќе оди во следната фаза.  Иако напомена дека репрезентацијата...

Повеќе новости
Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Платени реклами