Следете нè на:

EURO 2020

Ненад Перуничиќ си поднесе одставка како тренер на Српската Репрезентација

Селекторот на Србија, Ненад Перуничиќ, ја објави својата оставка, наведувајќи недостигот на поддршка од земјата како една од неговите причини. Перуничиќ е најновиот во низата тренери...

Повеќе новости
Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Платени реклами