Следете нè на:

EURO 2020

Грми во фан зоната, силно ечи “Бисер Балкански”

  • 2012 прегледи

Вечерва започнува Европското првенство за ракометарите на Македонија, кои со почеток во 20:15 часот ќе ги одмерат силите со Украина.

Во фан зоната веќе атмосферата е на степен од вриење, навивачите се загреваат и полека го подготвуваат репертоарот со кој ќе ја стресат Виена.

На социјалните мрежи присутните веќе споделуваат видеа и фотографии и може да се каже дека ќе има прекрасен амбиент за игра вечерва.

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од EURO 2020