Следете нè на:
Франк Ливак Франк Ливак

UEFA Nations League

Франк Ливак: “Слушнав дека Шишковски ќе оди десно, затоа јас ја избрав спротивната страна”

Франк Ливак, дефанзивецот на Естонија, беше еден од стрелците во ремито со Македонија (3-3). 24-годишникот успеа да погоди од белата точка, а по натпреварот откри интересна информација – ги...

Повеќе новости
Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Платени реклами